Koral live, Kołobrzeg
OFERTA SPECJALNA - 14 dni

OFERTA SPECJALNA - 14 dni

from 352PLN /night
 • Breakfast and Dinner
 • 14 nights
Jesień nad morzem to wymarzona pora roku dla osób, które chcą wyjechać z domu i zaszyć się w miejscu, gdzie znajdą ciszę, spokój i pełen relaks. Nie czekajcie dłużej i już dziś zdecydujcie się na spacer po zdrowie.
 • 14 noclegów w wybranym typie pokoju

 • 2 posiłki w formie bogatego ciepłego i zimnego bufetu (bufet dostępny w zależności od obostrzeń)

 • pakiet zabiegów leczniczych:             

-4 zabiegi dziennie w dni robocze z pakietu*

-w tym 1 gimnastyka dziennie na basenie w dni robocze

 • konsultacja medyczna i opieka pielęgniarska

 • bezpłatny udział w koncertach i wieczorkach z muzyką na żywo

 • dostęp do kompleksu basenowego

  *PAKIET ZABIEGÓW DO WYBORU PODCZAS KONSULTACJI: okłady fango, magnetronik, prądy tens, prądy interferencyjne, ultradźwięki, magnetronik, laser biostymulacyjny, inhalacje solankowe.

 • możliwość dokupienia na miejscu pakietu obiadów (13 x 30 zł = 390 zł/OSOBA)

Ponadto bezpłatnie zapewniamy:

-wieczorki taneczne i koncerty na żywo

-korzystanie ze stołu do tenisa stołowego

-korzystanie z sali fitness

-dostęp do kąciku zabaw dla dzieci

Uwagi:

-podana cena jest ceną za osobę

-rabaty nie łączą się z innymi promocjami i rabatami

-wszystkie usługi będą świadczone z aktualnie obowiązującymi obostrzeniami dotyczącymi Covid-19.

Alimentation

Lubimy mieć wybór, więc zapewniamy go również naszym Gościom poprzez swobodę wyboru posiłków z różnorodnego, bogatego bufetu. Śniadania witają naszych Gości paletą serów, mięs, świeżych warzyw, owoców i past własnego wyrobu. Starannie wybrane składniki, jakość i świeżość produktów jest doceniana przez naszych Gości i wielokrotnie wyróżniana.

Sports and entertainment

Zajęcia FITNESS– osoby pragnące skorzystać z ekskluzywnej możliwości zajęć z profesjonalnym trenerem zapraszamy na zajęcia ze stretchingu, zajęcia na piłkach Fitball oraz na pilates.

Ponadto zachęcamy do aktywnego spędzania czasu na naszej sali fitness, w kompleksie basenowym lub podczas wyjść z kijkami nordic-walking.

Wellness & SPA

Nowoczesna przestrzeń kompleksu basenowego zachęca do głębokiego relaksu.

Stworzyliśmy nowoczesną bazę zabiegową i SPA, aby każdy z naszych Gości mógł w pełni wykorzystać czas spędzony u nas na regenerację, głęboki relaks i odprężenie.

Do Państwa dyspozycji jest 17 gabinetów zabiegowych oraz wykwalifikowany, profesjonalny personel. W naszej ofercie znajdziecie Państwo zabiegi fizykalne oraz pielęgnacyjne poprawiające jakość i kondycję skóry, również przyspieszające jej regenerację. Zabiegi kosmetyczne to wspaniałe uzupełnienie podczas odchudzania, oczyszczania czy regeneracji organizmu. Profesjonalne, starannie dobrane kosmetyki, na których pracujemy są gwarancją jakości i poprawy komfortu. Nowoczesne urządzenia pozwalają na trwałe efekty. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Facilities for children

Pokój zabaw – dla najmłodszych oddajemy do dyspozycji różnorodne gry, książki, puzzle i zabawki.

Plac zabaw - Zapraszamy naszych najmłodszych Gości do korzystania z placu zabaw w ogrodzie z huśtawkami i zjeżdżalnią.

Attractions and location

Zapraszamy na pyszną kawę z książką na tarasie oraz do klimatycznej kawiarni, gdzie można rozkoszować się pysznym, domowym ciastem własnego wypieku i świetnie bawić podczas koncertów z muzyką na żywo.

Ogród - Koral Live dysponuje pięknym i przytulnym ogrodem, w którym można podziwiać różnorodną roślinność spacerując urokliwymi ścieżkami. Dla amatorów relaksu i odpoczynku polecamy usiąść na pobliskiej ławce z książką i wsłuchiwać się w szum wody naszej fontanny. Latem posiadamy niespotykaną w innych ogrodach hotelowych różnorodność kwitnących kwiatów.

Świetna lokalizacja w sercu dzielnicy uzdrowiskowej, zaledwie 150 metrów od piaszczystej plaży. Dzięki położeniu goście są o krok od promenady jak i chwilę spacerem od centrum miasta.

Ognisko i grill - wraz z otwarciem sezonu letniego organizujemy w naszym ogrodzie wieczory z grillem i muzyką na żywo. To świetna okazja do zabawy w miłym i kameralnym otoczeniu, z pyszną kiełbaską i zimnymi drinkami.

Arrival: from 14:00
Departure: down 11:00
Accepted Cards
Visa Visa Electron MasterCard Maestro
Policy towards children

Children up to 2.99 years of age stay for free if they sleep in their parents' bed. Children from 3 to 10 years old - 30% discount from the price of an adult - sleeping together with parents (accommodation with meals). Children from 3 to 10 years old - 50% discount from the price of an adult - sleeping on an extra bed, accommodation with board (only in double rooms PLUS). Children from 11 years of age are counted as fully paid.

Policy towards animals

Dogs up to 15 kg are accepted only after prior contact. Additional fees apply.   

Parking - information

The property has a limited number of unguarded parking spaces. Advance booking required.

Cancellation conditions

To make a reservation, a 30% advance payment is required, made within 3 working days from the date of reservation. In the event of cancellation or failure to show up at the property on the day of arrival, the prepayment will be forfeited.

See on map
This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close